Galen Grup olarak tüm operasyonlarımızda çevre dostu üretim yöntemlerini teşvik etmeye kararlıyız. İş faaliyetlerimizin çevre üzerinde etkisi olduğunun bilincindeyiz ve bu etkiyi mümkün olduğunca en aza indirmeye kendimizi adadık.

Bu hedefe ulaşmak için atıkların azaltılmasına, kaynakların korunmasına ve sürdürülebilirliğin desteklenmesine odaklanan bir dizi girişimi hayata geçirdik. Örneğin, enerji verimliliği sağlayacak ve atık üretimini en aza indirecek şekilde tasarlanmış son teknoloji makine ve ekipmanlara yatırım yaptık. Üretim süreçlerimizde geri dönüştürülmüş ve çevre dostu malzemelerin kullanımına da öncelik veriyoruz.

Çevre dostu üretime olan bağlılığımız, ürünlerimizden paketleme ve nakliye uygulamalarımıza kadar işimizin tüm yönlerini kapsamaktadır. Ürünlerimizin mümkün olan en düşük çevresel etkiyle üretilmesini sağlamaya çalışıyoruz ve süreçlerimizi iyileştirmenin sürekli yeni yollarını arıyoruz.

Üretim yöntemlerimizde sürdürülebilirliği ön planda tutarak hem çevreye olan etkimizi en aza indirebileceğimize, hem de müşterilerimize yüksek kalitede, detaylara dikkat ederek üretilen ürünler sunabileceğimize inanıyoruz.

HABER BÜLTENİ

İletişim


İstanbul Yolu 30.Km No:69
06980 Saray Kahramankazan/Ankara