İşimiz daima sizden yana...
0312 - 815 4694   |   galen@galengroup.com.tr
Menu
BİZDEN HABERLER

Haber

GALEN GRUP EĞİTİMİ DESTEKLİYOR!

GALEN GRUP EĞİTİMİ DESTEKLİYOR!

Galen Group ailesi olarak Gazi Anadolu Lisesinin kimya bölümünü tamamlayıp teslim ettik. Sayın Orkun Batuhan YILDIZ'a okul müdürü tarafından plaket takdim edildi. Biz uygarlıktan, ilimden ve kimyadan kuvvet alıyor ve ona göre yürüyoruz.

Mİsafİrlerİmİz var!

Galen Group's Guests.

Türkiye Kimya Taşımacılığı Denizilik ve Haberleşme Birimi Tersaneler ve Kıyı Düzeltmeleri Genel Müdürlüğünün fabrikamızı ziyareti.

Eğİtİmdeyİz!

Galen Group Personel Eğitimi

İş Güvenliği tazeleme eğitimindeyiz.

Bİlkent'teyİz!

Bilkent Makine Mühendisliğinde Galen Group Etkinliği

Bu sene 4'üncüsü gerçekleştirilen Bilkent Makine Mühendisliği Bölümü Sanayi Odaklı Bitirme Projeleri Fuarında da üstümüze düşeni yapıyoruz.

Dragline Kovamız İle bauma - Munih Almanya'dayız...

Galen in Bauma Fair

Galen Group Liebherr eşliğinde Bauma fuarına Dragline Kovası ile katılıyor...

Personel Kaynak Eğİtİmİmİz...

Personel Kaynak Eğitimleri

Galen Group Personel Eğitim sürecine eklediği Kaynak Eğitimi ve Sertifikalandırması programını başarıyla uyguladığı anlardan...

ASO Personel Eğİtİmlerİndeyİz...

ASO Personel Eğitimleri

Ankara Sanayi Odası evsahipliğinde düzenlenen Personel Eğitimleri programına Galen Grup olarak 8 personelimiz ile katılarak bugüne kadar edindiğimiz tecrübelere akademik bir yeni bakış getirmeye çalıştık. Bunun kurumsal olarak çevreyle ilgili iletişimimize olumlu bir katkısı olacağına inanıyoruz.

GALEN GROUP MADEN FUARINDA...

İstanbul Maden Fuarı

İstanbul Büyükçekmece Tüyap'ta 13 - 16 Aralık tarihlerinde 8.Uluslararası Madencilik, Tünel, İnşa Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı'na Hardox Wearparts bünyesinde örnek bir kovamızla katıldık.

MİNİ YÜKLEYİCİ KAR BIÇAĞI...

Mini yükleyici kar bıçağı

Dar ve küçük alanlarda bulunan karı temizlemek için mini yükleyici üzerine monte edilebilen bir kar bıçağı tasarladık ve zaten mevcut bulunan yükleyici ile alan temizliğinin başarıyla gerçekleşmesine mühendisliğimiz ve üretimimiz ile katkıda bulunduk.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZ...

Mercedes'de kepçe taşınır mı?

İşinin uzun süreli sekteye uğramaması için; Galen soruna en hızlı ve etkili çözümü, o anda tüm imkanlarını seferber ederek üretiyor ve uyguluyor.

INTERMAT PARIS FUARI

Intermat Fuarı - Galen Grup

23 - 28 Nisan 2018 Tarihlerinde Paris Nord Villepinte'de yapılan Uluslararası İnşaat Sanayi Ekipmanları ve Malzemeleri Fuarındaki standımızdayız!

KONKASÖR KOVA SİPARİŞ TESLİMİ

Komatek Fuarı - Galen Grup

Piramit İnşaat A.Ş.'nin, 25 Temmuz 2015 tarihinde Kayseri Yahyalı'daki şantiyesine sipariş edilen Konkasör Kovanın montajı ve test kullanımı yapılarak teslimatı gerçekleştirildi.

KOMATEK FUARINDAYDIK

Komatek Fuarı - Galen Grup

06 - 10 Mayıs 2015 Tarihlerinde Ankara Atatürk Kültür Merkezinde yapılan 14.Uluslararası İş ve İnşaat Makina Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarında güçlü standımızla yerimizi alarak misafirlerimizi ağırladık.

INTERMAT - PARIS FUARI

Intermat Fuarı - Galen Grup

20 - 25 Nisan 2015 Tarihlerinde Paris Nord Villepinte'de yapılan Uluslararası İnşaat Sanayi Ekipmanları ve Malzemeleri Fuarındaki standımızda Japon Ortak Girişimcimizle beraber Avrupalı misafirlerimizi ağırladık.