İşimiz daima sizden yana...
0312 - 815 4694   |   galen@galengroup.com.tr
Menu
YÜKLEYİCİLER

URUNLER

STANDARD TİP KOVA

Normal kazı kuvveti ihtiyacı duyulan; kum, toprak, çakıl, yükleme, düzeltme gibi standart uygulamalar için tasarlanmış olup 4 ton ile 30 ton klasındaki makinalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

KAYA KOVASI

Genellikle taş ve maden ocaklarında; ağır hizmet uygulamalarında, patlatılmış alanların toparlanmasında ya da hazır malzemelerin yüklenmesinde kullanılmak üzere Hardox 400 kullanılarak üretilmiş ve genel olarak delta bıçak ve kaynaklı adaptör seçeneği ile müşterilerimize sunulmaktadır.

KÖMÜR KOVASI (HAFİF TİP)

Çalışma alanında ayrı bir tesis kurulmasını gerektirmeyen ataşman olarak kaldırılacak harfiyatın elenmesi imkanını getirir. Kendi sistemi içinde çalışarak ayıklamayı sağlar.

AÇILIR KAPANIR KOVA

Kompakt makinalarda kullanım olanağı sunan ve 4 in 1 bucket adıyla da bilinen bu kovalar çok amaçlı olarak kullanılabilir.

ÖĞÜTÜCÜ KOVA

Mekanize ve teknolojinin günlük hayatımızın içine ne kadar girdiğinin basit bir göstergesi olan bu tip ataşmanlarla zaman ve emek maliyetinin önüne geçilmektedir.

ELEK KOVA

Elek kova özellikle dere ve nehir ıslahı projelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

YANA DÖKÜM KOVASI

Yana döküm kovası manevra kabiliyetinin kısıtlı olduğu, özellikle tünel ve yol kenarı dolgusu uygulamalarında son derece verimli çalışarak; çevrim zamanını minimize etmektedir.

YÜKSEK DÖKÜM KOVASI

Kamyon kasalarının yada konteynırların veya vagonların kenar yüksekliklerinin fazla olması durumunda; özellikle hafif malzeme yüklemelerinde ve standart kova yüksekliğinin yeterli gelmediği durumlarda kullanılır; yapılan işin özelliğine göre genellikle dikey veya yatay 2 adet hidrolik silindir kullanılmaktadır.