İşimiz daima sizden yana...
0312 - 815 4694   |   galen@galengroup.com.tr
Menu
DEMİRYOLU ATAŞMANLARI

URUNLER

TRAVERS DEĞİŞTİRİCİ

Ekskavatörlerde demiryolları ataşmanları demiryollarının bakım-onarım faaliyetleri kapsamında, zemin hazırlama, travers değiştirme işlerinde kullanılmak üzere demiryolu mühendisleri ve demiryolu işçilerinden alınan önerilerden yola çıkılarak tasarımı ve üretimi yapılan ataşmanlarımız sayesinde iş makineniz en büyük yardımcınız olacaktır.

TRAVERS GRAP

Ekskavatörlerde demiryolları ataşmanları demiryollarının bakım-onarım faaliyetleri kapsamında, zemin hazırlama travers değiştirme işlerinde kullanılmak üzere demiryolu mühendisleri ve demiryolu işçilerinden alınan önerilerden yola çıkılarak tasarımı ve üretimi yapılan ataşmanlarımız sayesinde iş makineniz en büyük yardımcınız olacaktır.

TRAVERS DÖŞEME

Ekskavatörlerde demiryolları ataşmanları demiryollarının bakım-onarım faaliyetleri kapsamında, zemin hazırlama travers değiştirme işlerinde kullanılmak üzere demiryolu mühendisleri ve demiryolu işçilerinden alınan önerilerden yola çıkılarak tasarımı ve üretimi ataşmanlarımız sayesinde iş makineniz en büyük yardımcınız olacaktır.

RAY DEĞİŞTİRME

Tüm rayların belirli bir süre sonunda önemli ölçüde aşınmasıyla, eski rayların yeni raylarla değiştirilmesi gerekir.

BALLAST KOVA

Mekanize ve teknolojinin günlük hayatımızın içine ne kadar girdiğinin basit bir göstergesi olan bu tip ataşmanlarla zaman ve emek maliyetinin önüne geçilmektedir. Tabii bunu sağlayan teknolojik altyapının tasarlama kabiliyetidir.

DEMİRYOLU EKSKAVATÖRÜ

Ekskavatörlerin ray üzerinde kullanılmalarını sağlayan ataşman türüdür.

ÇİM BİÇME

Mekanize ve teknolojinin günlük hayatımızın içine ne kadar girdiğinin basit bir göstergesi olan bu tip ataşmanlarla zaman ve emek maliyetinin önüne geçilmektedir.

BURAJ MAKİNESİ

Ray ve travers altına serilen ballast yatağı denilen çakıl yığınları hareket yoğunluğundan zaman içinde dağılarak düzensizleşir.