İşimiz daima sizden yana...
0312 - 815 4694   |   galen@galengroup.com.tr
Menu
AŞINMA PARÇALARI

AR-GE

Hardox Aşınma Plakaları
Hardox Aşınma Plakası

Hardox Wearparts, Hardox aşınma plakaları üreticisi olan SSAB Grubunun bir parçasıdır.SSAB, katma değer sağlayan yüksek dayanımlı çelikte dünya lideridir. SSAB daha güçlü, hafif ve sürdürülebilir bir dünya oluşturmak için, müşterileriyle yakın işbirliği içinde geliştirdiği ürünler sunar.

Hardox aşınmaya dayanıklı çelik plakada küresel referanstır. Hardox Wearparts, geniş kapsamlı Hardox sertifikalı onarım atölyeleri ağıyla sunduğu katma değerli hizmetler ile çelikten daha fazlasıdır. Hardox Wearparts, Hardox aşınma plakalarından aşınma parçaları üreten uluslararası şirketler ağıdır. Üyeleri, en iyi kalitede aşınma parçalarını en iyi hizmetle sağlamayı görev edinmiştir. Hardox’un üreticisi SSAB tarafından onaylanan en ileri teknik ve prosesleri kullanan azimli uzmanlardan oluşurlar. Çizimlerinize ve talimatlarınıza dayanarak, uzmanlar ve ustalar Hardox aşınmaya dayanıklı çeliğin en yüksek standartlarda bükülmesini, delinmesini, kesilmesini veya frezelenmesini temin eder. Parçalarınızın kullanım ömrünü en iyi duruma getirerek ve tamirlerinizi öngörüp planlamanıza yardım ederek Hardox Wearparts tamir stratejinizi reaktiften proaktife dönüştürmenize yardım eder. Üyeler dünyanın her tarafında bulunmaktadır ve ihtiyaçlarınıza uygun gerçek Hardox aşınma parçaları elde etmenizi garanti ederler.

Hardox

      Hardox'un arkasında gerçekten bir sır yoktur. Sadece onun herhangi başka bir çelikten daha iyi olmasını sağlıyoruz.
Çok daha iyi. Defalarca daha iyi.
Tabii ki, bunun için en son teknoloji metalurji prosesleri gerekiyor. Takip etmek, çok çalışmak gerekiyor. Benzersiz bir sertleştirme prosesi ve teknik özelliklerin fanatikçe kontrolü ile sebepten sonuca uzanıyoruz:

 Sürtünme,
- Sürtünme aşınmasında, kayalar, çakıl, beton, hurda metal veya demir cevheri gibi aşındırıcı malzemeler çelik yüzeyi üzerinde minimum etki yaratarak serbestçe kayıp yuvarlanırlar. Doğru Hardox sınıfı mükemmel performans gösterecek ve uzun bir hizmet ömrü sağlayacaktır.
 Darbe,
- Darbe aşınmasında, çakıl taşları aşınma bileşeninin yüzeyine çeşitli açılardan çarpar. Belirli aşındırıcı malzeme için doğru Hardox kalitesini seçmek, hizmet ömrünü belirgin derecede artıracaktır.
 Sıkışma,
- Sıkışma aşınmasında, aşınma bileşenlerinin kullanım ömründeki artışın ölçülmesi zordur. Ancak Hardox levhaların diğer kalitedeki çeliklere oranla hizmet ömrünü uzatacağını belirlemek kolaydır.